Jesteśmy Twoim zespołem od email marketingu.

Chcesz, żeby Twoja ciężka praca nad produktem przyniosła Ci duże pieniądze?

Umów się na niezobowiązującą rozmowę i zobacz, co możemy razem zrobić:

Nie pasują Ci daty? Masz inne pytanie?

Pisz bezpośrednio na weronika@moiramedia.pl

Odpowiadamy w 24h w dni robocze

Nasze stawki

Porozmawiajmy o pieniądzach – pieniądzach, które zamierzasz zainwestować, aby zarobić więcej pieniędzy.

W naszej pracy rozliczamy się za projekt. Nie za godziny, ani nie za znaki.

Oto dlaczego: Dobry copywriting przynosi wartość wykładniczo, ale stworzenie dobrych tekstów wymaga trochę czasu.

Rozliczanie się za godziny oznaczałoby, że staralibyśmy się pracować szybciej, a to nie byłoby dobre ani dla Ciebie, ani dla Twojego projektu. Podobnie z rozliczaniem się za znaki. Tekst nie ma być długi czy krótki. Ma być skuteczny.

Przy copywritingu, który konwertuje, nie płacisz za “kreatywne pisanie”. Płacisz za research i strategię, która skupia się na nakłonieniu Twoich odbiorców do wykonania akcji.

Dzięki rozliczaniu się za projekt będziesz miał solidne wyobrażenie o tym, ile faktycznie warta jest nasza praca, zanim się za nią zabierzemy.

Minimalna stawka za projekt

Minimalne wynagrodzenie za poszczególne projekty to:

  • mailowa kampania sprzedażowa – od 8500 zł netto,
  • mailowy audyt – od 1500 zł netto.

„Ale zaraz… Przecież mogę zapłacić komuś innemu 500 zł za kampanię mailową!”

To prawda. Możesz. Z niecierpliwością będziemy czekać na Twój powrót, kiedy zdasz sobie sprawę, że Twój biznes zasługuje na lepszą strategię i copywriting niż to, co otrzymasz w niższej cenie.

Okej, to było trochę złośliwe, ale sprawa wygląda tak: podczas gdy tekst za 500 zł może czasami przypadkiem być dobry, to możemy prawie na pewno zagwarantować, że piszący je copywriterzy nie zatracają się wśród tony danych i badań o Twoich klientach, aby znaleźć nagłówek o wysokim współczynniku konwersji, ani nie analizują Twoich obecnych tekstów, aby znaleźć najmniejsze błędy, przez które tracisz klientów.

Zanim dostarczymy treści klientom, często słyszymy od nich takie rzeczy jak: “Chyba znacie moich klientów lepiej, niż ja!” albo “Powiedzieliście to moim głosem, ale zrobiliście to lepiej, niż ja kiedykolwiek.”

Ten poziom zagłębienia się w Twoje treści wymaga czasu, ale właśnie to przynosi rezultaty.

I tego właśnie chcemy dla Ciebie.

Jak szybko możemy zacząć współpracę

To nam się podoba!

Jeśli chodzi o najbliższy możliwy termin napisz i nas o to zapytaj lub umów się na rozmowę. Może być tak, że rozpoczniemy pracę za tydzień, a możemy być zajęci na 2 miesiące do przodu.

Cały projekt zwykle zajmuje 3-4 tygodnie.

Nasza rada: Nie czekaj do ostatniej chwili, aż będziesz potrzebował gotowy tekst na jutro. Napisz do nas lub umów się na rozmowę teraz, nawet jeśliwypuszczasz produkt za kilka miesięcy. (Dłuższy czas na realizację? Tym lepiej.)

Zaliczka w wysokości 50% gwarantuje Ci miejsce w naszym kalendarzu i czekamy, aż będziesz gotowy. Daje nam to wystarczająco dużo czasu na pracę, badanie i odkrywanie, czego potrzeba w Twoim projekcie.

Ostatnia uwaga

Skoro wciąż tu jesteś: Chcę, żebyś wiedział, że nie jestem odpowiednią copywriterką dla każdego – i będę pierwszą osobą, która Ci o tym powie, jeśli tak będzie.

Jako copywriterka skoncentrowana na konwersji z doświadczeniem marketingowym, dostarczam więcej niż tylko słowa, które ładnie brzmią.

Piszę teksty, które nakłaniają do działania. Ale musisz wiedzieć jakich działań oczekujesz od swoich odbiorców – i w pełni w to wierzyć.

Jeśli strategia sprawia, że mdlejesz, a pomysł wywarcia wpływu na ludzi tekstami wywołuje u Ciebie zawroty głowy, porozmawiajmy.

Chcesz mieć skuteczny email marketing w swojej firmie?

Dołącz do ponad 2000 przedsiębiorców i poznaj najlepsze strategie i praktyki, dzięki którym zwiększysz efektywność swoich maili.

Udało się! Teraz sprawdź swoją skrzynkę i potwierdź zapis

Chcesz mieć skuteczny email marketing w swojej firmie?

Dołącz do ponad 2000 przedsiębiorców i poznaj najlepsze strategie i praktyki, dzięki którym zwiększysz efektywność swoich maili.

Udało się! Teraz sprawdź swoją skrzynkę i potwierdź zapis